Bunda Authority

Na kvalitu si zákazníci rychle zvykli. Jedním ze základních parametrů je vždy funkčnost výrobku. Pokud se jedná o Bunda Authority, je tento parametr o to důležitější. Bundy jsou vybaveny funkční membránou, která zajišťuje dokonalou ochranu před neduhy počasí.

Varianta Bunda Authority v klasické modré byla, je a pravděpodobně i bude nejoblíbenější ze všech. Naštěstí nemusíte nosit všechny stejnou – je až překvapivé, v jaké spoustě střihů, odstínů a provedení se kousek tak specifický, jako je Bunda Authority, objevuje. Máte-li rády pohodlí, zkuste volnější, delší střih připomínající spíše pánskou obměnu.

Svěží vzduch, optimistické sluneční paprsky a dlouhé denní světlo přímo svádí k odpoledním stráveným venku. To, co milujete, je i možnost vyrazit ven bez spousty svetrů, jen v Bunda Authority, která ve vlahých letních večerech naprosto postačí. Zaměřili jsme se na džínové kousky!

Nezaujal vás ani jeden ze zmíněných trendů? Nevěste hlavu! V obchodech samozřejmě narazíte na mnohem větší výběr a různorodější styly. My jsme si zamilovali Bunda Authority jednoduchých střihů, které působí svou elegancí a tvoří konkurenci krátkým kabátkům, i ty s kostkovanými vzory, které onu jednoduchost krásně osvěží.

Podzimní kolekce s sebou přinesly u mnoha značek Bunda Authority. Tento trend přetrvává i do jarních kolekcí, a proto pokud hledáte bundu k elegantnějšímu outfitu, prošívaná bunda se může stát tou správnou volbou. Zvolte k ní ideálně bavlněné kalhoty (mohou být na příklad chinos), modré džíny schovejte pro jiné módní kombinace.