Kožené Bundy

Zvykejte si na docela jinak zaplněné štendry s novinkovými kolekcemi. Najdete na nich ponejvíc hybridy, modely, poučené v některém z desetiletí minulého století, povýšené a dotvarované současným designérem do jara. Kožené Bundy skutečně letí.

Nenásilně a přitom zajímavě působí kožešiny na límcích bund, vedle efektního vzhledu mají ale i další funkci – halí váš krk do hedvábných a neskutečně příjemných chloupků a jejich dotek na vaší tváři si zamilujete! Pro ty z vás, které si chlupatý trend oblíbily, jsou samozřejmě k mání všemožné Kožené Bundy, jež z vás udělají opravdovou královnu stylu.

Luxusními kousky Kožené Bundy jsou modely z jemné kůže, barevně ponejvíc v hranicích barev země. S klopami i stojáčkem, zajímavými knoflíky a štíhlejší vázačkou jsou především v délce umírněné minisukně. A kousek sukně z kabátku klidně vykukuje. Kožené bundy jsou stálice každé sezony, tentokrát mají zvýrazněná ramena – prošitím, vrstvením – kromě štepů na nich dělají velkou – a praktickou parádu zipy. Líbí se v koňakovém nálevu a také v červené…

Kožešiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů aktuální sezony. Nosí se chlupaté kabátky, vesty, čepice, kabelky a šály. Zároveň mnoha výrobcům posloužily i jako ozvláštnění jednoduchých modelů Kožené Bundy a kabátů, které s nimi získávají šmrnc a šťávu.

Nosí se totiž především Kožené Bundy s extra lesklým povrchem, který dokáže kolemjdoucí skutečně oslnit. Co se týče provedení, je na vás, zda zvolíte klasické čtvercové prošívání, nebo zda si zamilujete hustě nabírané rukávy jako u růžovky. Buďte vidět i v sychravém počasí!