Bunda Hot Wheels

Nosí se totiž především Bunda Hot Wheels s extra lesklým povrchem, který dokáže kolemjdoucí skutečně oslnit. Co se týče provedení, je na vás, zda zvolíte klasické čtvercové prošívání, nebo zda si zamilujete hustě nabírané rukávy jako u růžovky. Buďte vidět i v sychravém počasí!

Podobně, jako se v obuvi mísí detaily modelů tenisek s elegantními lodičkami, se u Bunda Hot Wheels objeví třeba také náznak pilotní bundy, drobnost z dufflecoatu, i detail uniformy. Přiléhavé střihy i zahalující velkolepé formy jsou také in – takže máte skutečně nad čím přemýšlet.

Na běžné nošení, a to zejména pro milovníky ležérního stylu, se nabízí sportovně–elegantní Bunda Hot Wheels. Termín je to možná pro mnohé příliš obsáhlý, ale dle mého názoru se tyto bundy opravdu dají bez problému zkombinovat s elegantními i sportovními oděvy a vytvořit tak zajímavou kombinaci.

Bunda Hot Wheels jsou považovány za klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Černá kožená bunda jednoduchého střihu se hodí zkrátka kdykoli. Ale i trendy dovolují koženým bundám občas vybočit z jejich všednosti. U jarních kožených bund pro rok 2012 stále ještě nalezneme střih křiváku nebo oblibu v odstínech hnědé až béžové.

Nezaujal vás ani jeden ze zmíněných trendů? Nevěste hlavu! V obchodech samozřejmě narazíte na mnohem větší výběr a různorodější styly. My jsme si zamilovali Bunda Hot Wheels jednoduchých střihů, které působí svou elegancí a tvoří konkurenci krátkým kabátkům, i ty s kostkovanými vzory, které onu jednoduchost krásně osvěží.