Bunda Mona

Bunda Mona jsou oblíbené již mnoho let, jak mezi ženami, tak mezi muži. Jsou totiž krásně teplé a zároveň i úžasně lehké. Letošní bundičky jsou ještě navíc krásně barevné – vedle elegantní černé a zářivé bílé máte na výběr mezi křiklavou červenou, roztomilou růžovou nebo v tyrkysovém či v metalickém odstínu. Další zajímavou vlastností je jejich lesk!

K dostání je v nejrůznějších barevných kombinacích, nejčastější je však růžovofialová. Pro zcela obyčejné nošení se firma specializuje na Bunda Mona, které svou kvalitou odpovídají outdoorovému vybavení. Vlastní stylové kapuci, většinou s trendy kožešinou a jejich povrch bývá lesklý a jemný. nejpopulárnější je varianta černá či zlatavá.

Naopak dámy s pár kily navíc uvítají Bunda Mona, která odvede pozornost od většího bříška nebo širších boků. Za pozornost také stojí bundy s kožíškem na límci a uvnitř bundy. Vypadají stylově a můžete je nosit i v chladnějším počasí.

Délka rukávů Bunda Mona zde nehraje příliš velkou roli. Nosí se dlouhé, tříčtvrteční nebo krátké rukávy. Nedbale ležérním dojmem působí zahnuté rukávy. Svá zápěstí ozdobte cinkavými náramky.

Koženou či koženkovou bundičku vlastní určitě už každá z vás. Proč ale zůstávat u jednoho kousku v praktické černé nebo hnědé barvě? Zkuste se proto letos odvázat a vsadit na vášnivě rudou. Vytvoříte s ní drsně ležérní, ale i romantické variace. Bunda Mona si totiž bude rozumět jak s černými lesklými legínami s delší tunikou, tak s květinovými šaty. Hodně záleží také na doplňcích. Stylově vypadají různé šátky, které s barvou mohou kontrastovat nebo ji příjemně zjemnit.