Bunda Armani

Kožešiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů aktuální sezony. Nosí se chlupaté kabátky, vesty, čepice, kabelky a šály. Zároveň mnoha výrobcům posloužily i jako ozvláštnění jednoduchých modelů Bunda Armani a kabátů, které s nimi získávají šmrnc a šťávu.

V zimě má oblečení především zahřívat, jednotlivé vrstvy jsou proto co nejteplejší. Půjde především o Bunda Armani, kabáty, svetry nebo mikiny. V případě dámské módy však stále platí úvodní tvrzení o ženské kráse.

Jaké jsou nebo být mohou Bunda Armani? Zcela jistě se shodneme na tom, že by mohly být maličko vyzývavé. Proč by ne. Je zřejmé, že hlavním smyslem je zahřát svou majitelku a ochránit ji před jakýmkoliv rozmarem zimního počasí. Ale i když je dívka, žena či dámado ni zahalena, stále je to především žena. A žena by měla být vidět.

Máte-li dost tradičního modro-modrého provedení, koukněte se v obchodech po nějakých barevných exemplářích – najít nějaký pěkný vám jistě nedá moc práce! V současnosti je spousta Bunda Armani v čisté bílé – umí být opravdu stylové a efektní a v létě v ní budete s lehce opálenou pokožkou prostě zářit, zapomeňte na její mírnou nepraktičnost a podlehněte jejímu kouzlu.

Volit můžete mezi bundou na knoflíčky nebo na zip. Bunda Armani se nejčastěji šijí v motorkářském stylu se spoustou přezek, mohou být zdobené nýty popřípadě cvočky. Má to šmrnc. Z barev převládají světlejší odstíny. Ovšem jakýmkoliv odstínem džínově modré nešlápnete vedle.