Bunda Eleven

Jaké jsou nebo být mohou Bunda Eleven? Zcela jistě se shodneme na tom, že by mohly být maličko vyzývavé. Proč by ne. Je zřejmé, že hlavním smyslem je zahřát svou majitelku a ochránit ji před jakýmkoliv rozmarem zimního počasí. Ale i když je dívka, žena či dámado ni zahalena, stále je to především žena. A žena by měla být vidět.

Skutečně špatně se kombinují a určitě z vás nevytvoří gentlemana spíše trochu vidláka. Proto pokud se jich skutečně nemůžete vzdát. Doporučuji nechat si poradit v obchodě s celkovým outfitem, tak abyste skutečně vypadali v Bunda Eleven trendy a stylově.

Volit můžete mezi bundou na knoflíčky nebo na zip. Bunda Eleven se nejčastěji šijí v motorkářském stylu se spoustou přezek, mohou být zdobené nýty popřípadě cvočky. Má to šmrnc. Z barev převládají světlejší odstíny. Ovšem jakýmkoliv odstínem džínově modré nešlápnete vedle.

Bunda Eleven jsou považovány za klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Černá kožená bunda jednoduchého střihu se hodí zkrátka kdykoli. Ale i trendy dovolují koženým bundám občas vybočit z jejich všednosti. U jarních kožených bund pro rok 2012 stále ještě nalezneme střih křiváku nebo oblibu v odstínech hnědé až béžové.

Nezaujal vás ani jeden ze zmíněných trendů? Nevěste hlavu! V obchodech samozřejmě narazíte na mnohem větší výběr a různorodější styly. My jsme si zamilovali Bunda Eleven jednoduchých střihů, které působí svou elegancí a tvoří konkurenci krátkým kabátkům, i ty s kostkovanými vzory, které onu jednoduchost krásně osvěží.